Nowe aranżacje
Szklane panele kuchenne z grafiką

 

Dlaczego nasze szklane panele ???


- eleganckie i przystępne cenowo

- higieniczne i łatwe do czyszczenia

- z własną grafika, bądź wybraną z katalogu

- szkło bezpieczne hartowane

- brak fug,brak zbierania sie bakterii

- dostępne w duzych rozmiarach

- wytrzymałe na wysokie temperatury,

wilgoć i odporne na przebarwienia

- idealne do każdego pomieszczenia


Wszystkie nasze panele szklane są grubości 4mm, 6mm lub 8mm 2x4mm ze szkła laminowanego bezpiecznego oraz bezpiecznego-hartowanego. Nie oferujemy alternatywy. Uważamy, że w środowisku takim jak kuchnia czy łazienka blaty i panele szklane muszą być odpowiednio grube i wtedy mogą wytrzymać przypadki codziennego użytku: stukniecia, zarysowania itp.

 

Panele jednoszybowe

Panele dwuszybowe

 

Instalacja - oferujemy pełen profesjonalny pomiar i instalacje, Nasz wysoko wykwalifikowany zespół zajmie się  zwymiarowaniem i instalacją dla Państwa paneli. ale jeżeli wolicie Państwo sami dokonać pomiaru i montażu szkła, chętnie służymy pomocą.

 

Rozmiar / kształt paneli szklanych jest indywidualnie dopasowywany do lokalizacji. Wszystkie widoczne krawędzie są szlifowane. Wykonujemy też otwory w panelach szklanych np. na kontakty i przełączniki (powinny one być co najmniej 50 mm od krawędzi szyby).

 

 

 

WAŻNE INFORMACJE:


- do montazu szklanych paneli musi byc zamontowany przynajmniej dolny pas szafek z wypoziomowanym blatem.( najlepiej gotowa kuchnia )

- ściana do montażu paneli nie musi byc specjalnie przygotowana, najlepiej jeśli jest wyrównana, pomalowana bądź zabezpieczona uni gruntem.

- panele są przyklejane bezpośrednio do ściany na klej montazowy bez dziur na śruby, jest to najbardziej estetyczne rozwiązanie.

- szkło jest tylko szkłem, i nie ma na nie gwarancji.

 

NASZE RADY:


- szkło w wersji podstawowej moze byc montowane przy płytach indukcyjnych przy zachowaniu odstępu od ściany minimum 5cm.

- przy płytach indukcyjnych czy też gazowych my zalecamy szkło hartowane,

- montaż na glazure jest możliwy ale odradzamy ze względów estetycznych.

 


KONTAKT